Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Antoninek - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Duchnów

Duchnów(Antoninek + 20 km)

390 000 zł2 830 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wystawiamy dużą działkę, idealną pod rezydencję, siedlisko lub gęstszą zabudowę. Działka powstała wskutek podziału długiego paska ziemi, na który oczywiście były wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Skowronka

Glinianka(Antoninek + 13 km)

340 000 zł1 500 m² 226,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna duża działka rolno-budowlana o powierzchni 1.500m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 31m x 49m i o numerze ewidencyjnym 14/18 z obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Janówek

Łubna(Antoninek + 25 km)

1 210 000 zł5 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.038871, 21.131698 Łubna, ulica Janówek numer ewidencyjny 2 Media: prąd, woda, gaz w ulicy przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 317 m² 117,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1317m2 w cenie 155000zł, położona w miejscowości Rzakta na terenie gminy Wiązowna powiat otwocki. Nieruchomość znajduje się w kompleksie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowska

Grzebienisko(Antoninek + 21 km)

249 000 zł2 208 m² 112,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2208m2 na nowym, kameralnym osiedlu w szybko rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Stary Konik

Stary Konik(Antoninek + 22 km)

920 000 zł2 400 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2400m2/ węzeł stary konik - Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr 2 - mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kluki

Kluki(Antoninek + 13 km)

102 432 zł1 056 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości kluki gmina Mińsk Mazowiecki. Do sprzedania została ostatnia działka : 202/16 = 1056m2 i wymiarach 24mx44m Kupując działkę kupujesz udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kąck

Kąck(Antoninek + 18 km)

279 000 zł1 113 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Szlachty w Kącku może zaczarować po prostu jest tu pięknie, stare drzewa, rozległe łąki, lasy, pola i cisza. W lecie słychać głównie ptaki oraz świerszcze, idealna muzyka do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Góraszka

Góraszka(Antoninek + 23 km)

57 000 000 zł60 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren o łącznej powierzchni 60.000 m składający się z wydzielonych działek budowlanych, Góraszka, powiat Otwock MPZP, zabudowa jednorodzinna, idealne pod kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Antoninek

Antoninek,mazowieckie

190 000 zł2 800 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w trenie zabudowanym, przy drodze asfaltowej, z dostępem wody miejskiej, gazu, energii elektrycznej i linii telefonicznej. Z jednej strony działka jest już ogrodzona. Na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Antoninek

Antoninek,mazowieckie

190 000 zł2 800 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki(Antoninek + 18 km)

2 348 000 zł4 270 m² 549,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka w Mińsku Mazowieckim. Atrakcyjna działka w Mińsku Mazowieckim o powierzchni 4270m2 położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Wymiary i powierzchnia stwarzają.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij