Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Antoninek – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia w antoninku dom Mieszkalny, przedszkole, żłobek, biura, dom dziennego pobytu, lub inną działalność gospodarczą. Powierzchnia 200m2 , ogrzewanie co gazowe, okna pcv, ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria(Antoninek + 20 km)

1 199 000 zł154 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący 154 m | działka 1250 m | garaż 2-stanowiskowy | blisko warszawy Nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jakubów

Jakubów(Antoninek + 25 km)

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Do sprzedania duży , wielopokoleniowy dom o powierzchni ok 250 m2 , na działce 1972 m2 w samym centrum Jakubowa. Działka ogrodzona , o powierzchni 1972 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Góraszka

Góraszka(Antoninek + 23 km)

834 000 zł147,95 m² 5 637,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr L1 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Rakoniewicka

Górczyn,Poznań(Antoninek + 25 km)

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem budynek w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Rakoniewickiej w Poznaniu (górczyn). Nieruchomość w okolicy pętli Górczyn składa się z czterech kondygnacji: -piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Halinów

Halinów(Antoninek + 24 km)

3 990 000 zł400 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wyjątkowa Rezydencja w Stylu Dworku Polskiego Halinów pod Warszawą

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Luboń

Luboń(Antoninek + 19 km)

980 000 zł90 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam dom 1/2 bliźniaka o pow 90m2 na działce o pow 280m2 dom piętrowy, dach płaski, pełna własność z udziałem w gruncie,(rok budowy 2015).na parterze znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Konarzewo

Konarzewo(Antoninek + 9 km)

999 900 zł160 m² 6 249,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Łubna(Antoninek + 25 km)

1 150 000 zł160,23 m² 7 177,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Przedsprzedaż! Dom dwulokalowy na dużej działce - Łubna, 1065 m Bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy zlokalizowany w miejscowości Łubna, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ceradz Dolny

Ceradz Dolny(Antoninek + 18 km)

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Dom w Ceradzu Dolnym Tylko w Apartament Nieruchomości Sprzedaż domu - 230 m - 6 sypialni, 2 łazienki, duży ogród Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 230 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki(Antoninek + 25 km)

930 000 zł109 m² 8 532,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura, gwarancja 5 lat, bezpośrednio od dewelopera Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie ubezpieczenie domu na rok Gratis, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Antoninek

Antoninek,wielkopolskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliżniaczej w Antoninku. Budynek piętrowy wybudowany w latach siedemdziesiątych o powierzchni 180 m2 na działce 630m2 W 1992.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij